O mně

 

Financování bydlení mě baví … 

Hypotékám se věnuji od prvého dne jejich existence. Tedy dvacet let. Pro někoho dlouhých dvacet let pro mne skvělý čas, který utekl mimořádně rychle. Hypotéka je ve svém obrovském spektru možností úžasný produkt.

 

Dvacet let bádám, studuji aktuální úpravy metodik jednotlivých bank, objevuji nové možnosti, domlouvám speciální produkty a těším se z každé nové znalosti.

 

Baví mne potkávat se z lidmi, kteří financování dělají se stejnou hloubkou. Rád s těmito vyměňuji nejlepší postupy.  A upřímně nesnáším ty co si říkají analytik a neumějí nic. Ty co místo snahy o nejlepší postup hledají jen sobě tučnou provizi.

Mladý na začátku své kariéry jsem pronesl poznámku: “Rád řeším neřešitelné.” Ta jedna poznámka mne předurčila celou další profesní kariéru. Tato jedna věta vyskládala můj život složitými případy a každý byl přede mne pokládán jako výzva. Jako důkaz toho, že jsem jen tenkrát nebyl velkohubý. Tak zatím co kolegové pracují na věcech lehkých, já si utvořil povědomí a specializaci na průšvihy.

 

Mám rád klienty, kteří sami v bance neuspěli, kteří však chtějí. Pro které je jejich bydlení velkým životním přáním. Je pro mě výzvou takového klienta provést až k podpisu úvěrové smlouvy.

 

Na druhou stranu nerad pracuji pro klienty pohodlné, pro ty, kteří pro úspěch nejsou zvyklí nic dělat. Pro ty, kteří mne pokládají za svoji maminku, která vše vyřeší.

Ne pro mě není odpověď, vše má své řešení. Někdy řešení není na dny. Kde se však potká úsilí klienta a moje znalost tam se úspěch dostaví vždy. V hypotékách neprohrávám.

 

Neumím prohrávat a už se to nebudu učit.